Mladi nogometaši Slaven Belupa u U-15 i U-16 reprezentacijama

16.08.2021.


Talentirani nogometaši Slaven Belupa Andro Sokač, Patrik Marić i Teo Kolar prošlog su tjedna sudjelovali na Ljetnom kampu U-15 Hrvatske nogometne reprezentacije. Kamp je održan u Karlovcu, a mladi Slavenaši su odradili ukupno pet treninga, dvije trening utakmice i mnoga tehničko-taktička testiranja zajedno s 30 najtalentiranijih igrača iz cijele države.

– Sva trojica su opravdala pozive i ispunila sva očekivanja koja smo imali od njih. Na pravom su putu i najvažnije je da nastave svakodnevno napredovati u svim segmentima nogometne igre – rekao je izbornik U-15 reprezentacije Sergej Milivojević.

Roko Krapec dobio je pretpoziv te je bio na širem popisu U-15 reprezentacije. Valja istaknuti i vratara Mihaela Leticu koji je, također na Ljetnom kampu u Karlovcu, sudjelovao u obavezama U-16 reprezentacije koja je radila pod paskom izbornika Tomislava Rukavine.