MLADI FARMACEUTI POGNUTE GLAVE S TRAVNJAKA

17.05.2012.


U zaostalim susretima 26. kola Prve HNL za mlade momčadi kadeti i juniori Slavena Belupa u srijedu su pognute glave napustili igralište s umjetnom travom na Gradskom stadionu.

Gostujući sastav kadeta zagrebačke Lokomotive svladao je koprivničke vršnjake s 1:2, dok su juniori istog kluba bili bolji od uzdanica Slavena Belupa – 3:5.

Strijelac za kadete farmaceuta bio je Tkalčić, dok je za naše juniore dva pogotka postigao Brlek, a jedan Bukovac.

–   Jako smo razočarali, jer nismo očekivali da ćemo izgubiti obje utakmice. Naši kadeti imali su nekoliko sjajnih prigoda koje nisu iskoristili i to ih je stajalo bodova, dok su juniori imali vodstvo od 2:0 i opet ostali bez bodova. Sada se nalazimo u dosta teškoj situaciji, ali vjerujem da ćemo se u sljedeće tri utakmice izvući iz nezavidnog položaja – rekao je direktor škole nogometa i trener juniora Slavena Belupa Josip Omrčen-Čeko.

Kadeti i juniori našeg kluba u subotu gostuju kod vršnjaka Rijeke. Iz juniorske momčadi izostat će jedan od najboljih igrača i povremeni prvotimac Stjepan Geng, koji je ozlijeđen u susretu s Lokomotivom.