Mladen s dva gola donio pobjedu drugoj momčadi Slaven Belupa u posljednjoj pripremnoj utakmici

18.08.2019.


Druga momčad Slaven Belupa jučer je u posljednjoj prijateljskoj utakmici pred start prvenstva svladala na gostovanju Ferdinandovac rezultatom 1:2. Momčad trenera Vedrana Medenjaka u vodstvo je stigla u prvom poluvremenu preko Mladena koji je postigao lijep pogodak iz slobodnog udarca. Domaćin je početkom nastavka susreta stigao do izjednačenja, ali je mladi napadač naše momčadi postigao i svoj drugi pogodak na i postavio konačnih 1:2. Tako će druga momčad Slaven Belupa prvenstvo dočekati u pozitivnom ozračju. Podsjetimo, u prvom će kolu Četvrte nogometne lige Bjelovar – Koprivnica – Virovitica odmjeriti snage s Tomislavom iz Drnja.

Slaven Belupo: Slukić – Čovo, Hlevnjak, Kudumija, Jakupak – Brković, Jajalo, Liklin – Bogojević, Mladen, Javorčić. Još su igrali: Delić, Katuša, Mamić i Domović.