MLADEN FRANČIĆ JE NOVI TRENER SLAVENA BELUPA

22.09.2013.


Nakon što je sinoć zbog loših prvoligaških rezultata sporazumno raskinula ugovor s dosadašnjim trenerom Ivanom Katalinićem, Uprava Slavena Belupa je danas ujutro održala hitnu sjednicu i za novog trenera odabrala Mladena Frančića koji je s našim klubom 2000. godine osvojio peto mjesto u prvoligaškom natjecanju i prvi put ušao u europsko natjecanje – Intertoto kup.
Mladen Frančić je 2004/05. s Fulad Ahvazom osvojio prvenstvo Irana, dok je prošlu sezonu bio trener u Saudijskoj Arabiji gdje je vodio tamošnjeg prvoligaša Hettein Club.
U Slavenu Belupu očekuju da će ovaj iskusni koprivnički stručnjak uspješno voditi momčad i ostvariti rezultate primjerne farmaceutima u prvoligaškoj konkurenciji.
Prvi nastup sa Slavenom Belupom Mladen Frančić će imati u utorak u Poreču s trećeligašem Jadranom, u sklopu Hrvatskog nogometnog kupa.