MLADA REPREZENTACIJA HRVATSKE U SRIJEDU U KOPRIVNICI IGRA S BOSNOM I HERCEGOVINOM

16.08.2008.


Cijena ulaznica je 30 kuna, a za ovu utakmicu ne vrijede godišnje ulaznice Slavena Belupa. Pretprodaja ulaznica vršit će se na Gradskom stadionu, u hotelu Podravina u Koprivnici te u koprivničkoj kavani Stefano. Utakmicu sude Richard Trutz, Radomit Sluk i Marina Ružbarsky (svi iz Slovačke), a četvrti sudac je Zlatko Šimčić iz Koprivnice.
Izbornik mlade reprezentacije Hrvatske Dražen Ladić za ovu je utakmicu pozvao sljedeće igrače: Ivan Kelava, Antonijo Ježina, Domagoj Vida, Igor Prahić, Manuel Pamić, Ivan Strinić, Mato Jajalo, Mihael Kovačević, Milan Badelj, Mario Maloča, Mateas Delić, Andrej Kerić, Krešo Ljubičić, Ante Rukavina, Josip Tadić, Marin Tomasov, Karlo Šimek, Ante Kulušić, Tomislav Bušić i Ivo Iličević.