Miroslav Iličić novi je igrač Slaven Belupa

29.08.2020.


Miroslav Iličić od danas je novi igrač Slaven Belupa, a pravo nastupa imat će već večeras na Poljudu protiv Hajduka. Iličić je potpisao jednogodišnji ugovor s opcijom produljenja za još tri sezone, a u našoj će momčadi pojačati konkurenciju u napadu. Rođen je u Rijeci 17. travnja 1998. te je prošao Škole nogometa Grobničana i Rijeke. Seniorsku karijeru započeo je u drugoligašu Orijentu za kojeg je prošle sezone upisao 17 nastupa te je postigao pet pogodaka. Jedan od njih bio je Istri 1961 u nedavno igranim kvalifikacijama za Hrvatski Telekom Prvu ligu.

– Odličan je osjećaj potpisati za Slaven Belupo. Stigao sam u stabilan i dobro organiziran klub i nadam se da ću svojim ponašanjem i igrama opravdati povjerenje trenera, stručnog stožera i samog kluba. Nadam se da ću pružiti dobre partije u Slavenu te da ću zajedno sa svojim suigračima ostvariti odlične rezultate u ovoj sezoni – rekao je Iličić po potpisu ugovora.

Miro, dobrodošao i sretno!