MIRKO IVANOVSKI ČETVEROSTRUKI STRIJELAC

16.01.2018.


Najbolji strijelac našeg kluba Mirko Ivanovski, koji je u jesenskom prvoligaškom prvenstvu odigrao 15 utakmica i postigao 8 pogodaka, svoje realizatorske sposobnosti pokazao je i na današnjoj prijateljskoj utakmici sa slovenskim trećeligašen NK Brinje.
Iako je igrao svega 45 minuta postigao je čak četiri od osam pogodaka, jedan iz kaznenog udarca, te nagovijestio da će i u proljetnom prvenstvu HNL-a biti najveća opasnost za suparničke vratare.
U našoj momčadi prvi put su nastupili i novopridošli igrači: David Puclin i Tome Kitanovski koji su stigli iz Istre, Jan Doležal iz zagrebačke Lokomtive, kao i Vlatko Stojanovski iz Dugopolja koji se nalazi na probi.
U sastavu Slavena Belupa igralo je i nekoliko mladića iz škole nogometa koji su također potencijalni kandidati za našu momčad u proljetnom natjecanju.