MIRIĆ I PARACKI POTPISALI ZA SLAVEN BELUPO

07.08.2014.


S našim klubom nakon Danijela Cesarca jednogodišnje ugovore potpisali su 27-godišnjaci Marko Mirić, koji igra na mjestu bočnog napadača i “veznjak” Goran Paracki.
Marko Mirić je igrač bogatog iskustva koji je odigrao i tri utakmice za A reprezentaciju Srbije. U dosadašnjoj je karijeri branio klupske boje Spartaka (Subotica), Metalca (G. Milanovac), Crvene Zvezde(Beograd) i FC Minska (Bjelorusija). Odigrao je 164 utakmice, postigao 19 golova i ostvario 14 asistencija.
Goran Paracki je dosad igrao za NK Novalju, HNK Rijeku, NK Karlovac, FC Pesci i RNK Split, dok je proljetni dio prvenstva proveo u NK Inter Zaprešić.
Ravnoteža mladosti i iskustva u našem klubu jamstvo su uspjeha. Najnovija pojačanja, Mirić i Paracki uz prošlotjedno Cesarčevo daju nam vjeru da farmaceutima predstoji uspješna i stabilna sezona – rekao je predsjednik Slavena Belupa, Hrvoje Kolarić.