Mioč: “Važan bod iz psihološkog aspekta”

29.07.2023.


Kapetan Slaven Belupa u jučerašnjem dvoboju s Varaždinom Benedik Mioč postigao je gol vrijedan prvog boda u novoj sezoni. U 86. minuti susreta mirno je realizirao kazneni udarac i postigao svoj prvi pogodak u sezoni, a Slavenov drugi u susretu za konačnih 2:2 i to nakon što je naša momčad gubila s dva gola razlike do 81. minute.

– Osvojili smo važan bod u Varaždinu. Više iz psihološkog aspekta jer smo se vratili iz praktički izgubljene situacije. Pokazali smo karakter i da ne odustajemo do zadnje minute. Naravno, svjesni smo da nismo još na razini na kojoj bismo željeli biti, ali vjerujem da ćemo samo rasti. Promijenilo se dosta igrača u svlačionici, neki su došli tek nedavno i normalno je da nam svima zajedno treba vremena da na terenu dođemo do onoga do čega želimo doći. Okrećemo se Rudešu. Važna utakmica, ali takva je svaka u ovoj teškoj ligi. Napokon ćemo biti na našem stadionu, pred našim navijačima i vjerujem da je vrijeme za prvu pobjedu – rekao je Mioč.