Miloš Radivojević: “Divan je osjećaj zabiti prvijenac, nismo zaslužili izgubiti protiv Rijeke, a u Split idemo optimistični”

22.10.2019.


Miloš Radivojević, lijevi bek Slaven Belupa, postigao je svoj prvi pogodak za našu momčad od kada je ovog ljeta stigao u klub. Radivojević je u 14. minuti susreta između Slaven Belupa i Rijeke lijepim golom glavom doveo našu momčad u vodstvo rezultatom 1:0.

– Jako mi je drago što sam postigao svoj prvi pogodak za Slaven Belupo. Divan je to osjećaj. Bogojević mi je idealno centrirao pa nisam imao težak zadatak. Drago mi je što smo odigrali dobru utakmicu i što smo pokazali da možemo igrati s najboljim ekipama u Hrvatskoj. Ostaje žal što nismo osvojili barem bod jer sigurno nismo zaslužili izgubiti – rekao je Radivojević.

Novi prvenstveni izazov naše nogometaše čeka u subotu kada gostuju na Poljudu kod Hajduka.

– Svjesni smo na kakvo gostovanje odlazimo. Hajduk je u šest domaćih utakmica upisao šest pobjeda i to je zaista podatak vrijedan respekta. Ipak, mi na Poljud ne idemo s ‘bijelom zastavom’, dapače. Imamo odlične igrače, izvanredan stručni stožer, krasi nas timski duh i na tome temeljimo optimizam. Već smo dobili Hajduk ove sezone u Koprivnici i vjerujem da u ovoj ligi ništa nije nemoguće. Iako će domaćin biti favorit, smatram da se možemo ‘potući’ sa svima – zaključio je Radivojević.

Utakmica između Hajduka i Slaven Belupa igrat će se u subotu u Splitu s početkom u 15 sati.