MILIVOJ BRAČUN PREDSTAVLJEN NOVINARIMA

09.06.2009.


U ponedjeljak je u Plavom salonu Slavena Belupa na konferenciji za novinare predstavljen novi trener koprivničkog prvoligaša Milivoj Bračun, koji je će sljedeće sezone voditi koprivničkog prvoligaša u Europskoj ligi i prvoligaškom prvenstvu.
– Slaven Belupo je posljednjih godina postigao odlične rezultate jer se u tri navrata uvrstio u Kup Uefe, sadašnju Europsku ligu. Ciljevi naravno ostaju isti i u sljedećoj sezoni, a to je borba za prvoligaški plasman koji opet vodi u Europu. Bila mi je velika želja da budem trener Slavena u čijim sam pionirima i kadetima nastupao kada sam bio u Koprivnici i zahvaljujem se upravi kluba koja je imala povjerenje u mene kod odabira za prvog stručnjaka – kazao je Milivoj Bračun.
Uz trenera Milivoja Bračuna stručni stožer farmaceuta ostat će u istom sastavu, kao i kod bivšeg trenera Petkovića. Suradnici Bračuna bit će Josip Omrčen-Čeko, Pavo Crnac i Branko Bali, trener vratara.
Pripreme farmaceuta za novu europsku i domaću sezonu počet će 15. lipnja na Gradskom stadionu u 15 sati.