MILIVOJ BRAČUN NOVI TRENER SLAVENA BELUPA

03.06.2009.


Nakon odlaska Mile Petković, za prvog kormilara Koprivničanaca u igri je bilo nekoliko poznatih nogometnih stručnjaka, a čelnici kluba su se odlučili za Milivoja Bračuna, koji je ovog proljeća često bio posjetitelj Belupovih utakmica na koprivničkom stadionu. Bračun je rodom iz Drnja nedaleko Koprivnice gdje mu živi majka, a pohađao je i nogometnu školu Slavena.
– Na Upravi kluba smo osnovali Komisiju za izbor novog trenera, a ja sam bio zadužen za razgovore s više kandidata i odluka je pala na Milivoja Bračuna. Poznate su nam njegove stručne kvalitete, vodio je nekoliko naših i slovenskih prvoligaša, a posljednji trenerski posao obavljao je u zaprešićkom Interu. Našeg novog trenera predstavit ćemo na konferenciji za novinare koja će se održati u ponedjeljak – istaknuo je Rajko Magić, sportski direktor Slavena Belupa.