Mihail Caimacov produžio do ljeta 2025.

01.03.2022.


Još jedan mladi igrač Slaven Belupa produžio je vjernost našem klubu. Mihail Caimacov, veznjak koji ima izvrsnu sezonu iza sebe, produžio je ugovor do ljeta 2025. godine! Moldavski reprezentativac skupio je do sada 19 nastupa u dresu Slaven Belupa, 16 u prvenstvu i tri u Kupu, te je postigao dva pogotka.

– Jako sam sretan što sam potpisao novi ugovor. To pokazuje da trener i ljudi iz kluba računaju na mene. Gledam na ovaj potpis kao na veliku nagradu, ali i kao obavezu da moram još bolje i više raditi kako bih pomogao momčadi da ostvari što bolje rezultate. Igramo dobro, imamo odličnu atmosferu i nadam se da ćemo tako nastaviti i na Rujevici. Rijeka je pokazala protiv Hajduka, ali i kroz cijelu sezonu da je izuzetno jaka momčad, ali mi imamo svoje kvalitete u koje vjerujemo i idemo se tamo ‘potući’ za bodove.

Čestitamo, Miha!