Mihail Caimacov karijeru nastavlja u ruskom Torpedu

08.09.2022.


Nogometni klub Slaven Belupo i ruski prvoligaš Torpedo iz Moskve dogovorili su plaćenu jednogodišnju posudbu Mihaila Caimacova uz mogućnost otkupa na kraju aktualne sezone. Caimacov je u dresu Slaven Belupa odigrao 30 utakmica, 27 prvenstvenih i 3 u Kupu, te je postigao dva pogotka. U klub je stigao početkom rujna prošle godine te je bio važan ‘kotačić’ u momčadi trenera Zorana Zekića u prošloj sezoni.

– Hvala klubu na pruženoj prilici. Nadam se da sam se odužio svojim pristupom i zalaganjem. Proveo sam prelijepih godinu dana u Koprivnici i Slaven Belupu, a sada je vrijeme za novi izazov. Slaven Belupo će u meni imati velikog navijača. Ekipi želim samo da nastavi u ovom tempu i da osjeti podršku svojih navijača. Odlično smo otvorili sezonu i nadam se da će se tako i nastaviti. Pratim vas iz Moskve, sretno Slavene – rekao je Caimacov po odlasku iz kluba.

Mihail, hvala ti na svemu i sretno!