Mendy, Bongongui, Vidović i Menalo više neće nositi dres Slaven Belupa

07.06.2019.


Jean Philippe Mendy, Louis Bongongui, Miloš Vidović i Luka Menalo od iduće sezone neće nositi dres Slaven Belupa. Po isteku ugovora sva četvorica će napustiti redove naše momčadi. Mendy je ukupno nastupio 16 puta za Slaven te je upisao četiri pogotka, dok je Bongongui zaigrao 25 puta i postigao 2 pogotka. Obojica su u našim redovima proveli po jednu sezonu.

Miloš Vidović boje Slaven Belupa branio je 67 puta tijekom dvije sezone, a ukupno se pet puta upisao u strijelce. Menalo je pak u našem dresu, kao posuđeni igrač iz zagrebačkog Dinama, proveo šest mjeseci i zaigrao 12 puta.

Klub se ovim putem želi zahvaliti svim igračima na obolu koji su dali u našem dresu te im želi puno sreće i uspjeha u daljnjoj karijeri.