MEDULIN – SLAVEN BELUPO 0:4

14.10.2008.


MEDULIN: Lazić, Oliverić, Valčić, Buzurović, Ugrčić, Tomić, Mavrić, Šimičević, Kalčić, Gnip, Gibić (još su igrali: Trešnjić, Osmanović, Fedotov, Cukon, Radolović)

Trener: Vladimir Brnbolić

SLAVEN BELUPO: Pelin, Bošnjak, Rogulj, Maras, Čaval, Poldrugač, Gregurina, Posavec, Jajalo, Kresinger, Šehić (drugo poluvrijeme: Rodić, Pavec, Kokalović, Filipović, Delić, Nynkeu, Šafarić, Bilen, Tepurić, Vručina, Jurić)

Trener: Mile Petković

Sudac: Vasiljević (Fažana)

Strijelci: 0:1 Šehić (26), 0:2 Vručina (52), 0:3 Vručina (72), 0:4 Vručina (85)

Stadion: Medulin, Igralište hotela Medulin

Gledatelja: 100

Izvještaj:

Slaven Belupo postigao je u utorak uvjerljivu pobjedu u prijateljskoj utakmici s trećeligašem Medulinom. Našu momčad u vodstvo je doveo Asim Šehić pogotkom u 26. minuti, a u drugom poluvremenu tri pogotka postigao je Bojan Vručina. Trener Mile Petković minutažu je raspodijelio na sve spremne igrače, koji su odigrali po poluvrijeme, a nisu nastupili oporavljenici Lapić i Purić.