Matku Zirdumu i Bruni Bogojeviću pretpozivi za U-21 reprezentaciju Hrvatske

20.08.2019.


Mladi nogometaši Slaven Belupa dobili su još jednu potvrdu svog talenta. Matko Zirdum i Bruno Bogojević zaradili su pretpoziv izbornika Nenada Gračana u U-21 reprezentaciju Hrvatske. Hrvatska će u prijateljskoj utakmici odmjeriti snage s vršnjacima UAE-a  5. rujna u Velikoj Gorici, dok će pet dana kasnije u Šibeniku igrati kvalifikacijski susret za Europsko prvenstvo sa Škotskom.

– Nakon dva nastupa u prvoj momčadi Slaven Belupa protiv Hajduka i Istre 1961 i dvije vrlo važne pobjede, ovaj pretpoziv je šećer na kraju odličnog perioda. Ukoliko me izbornik Gračan zatreba bit ću spreman jer je igranje za reprezentaciju nešto čemu svaki od nas teži. To tada sam u potpunosti koncentriran na sljedeće prvenstvene izazove, a prvi od njih je Varaždin protiv kojeg se moramo ‘baciti na glavu’ i učiniti sve da osvojimo sva tri boda – rekao je Matko Zirdum.