Matko Zirdum u U-21 reprezentaciji

27.08.2019.


Nakon što je prošli tjedan zaradio pretpoziv, Matko Zirdum danas je i službeno pozvan u U-21 reprezentaciju Hrvatske. Talentirani stoper Slaven Belupa mladoj će se vrsti priključiti u ponedjeljak u Velikoj Gorici, a izborniku Nenadu Gračanu bit će na raspolaganju za prijateljsku utakmicu protiv UAE-a 5. rujna u Velikoj Gorici i za kvalifikacijsku utakmicu protiv Škotske koja će se pet dana kasnije igrati u Šibeniku.

– Već kada je stigao pretpoziv bio sam sretan, a kako neću biti sada? U posljednje vrijeme imao sam nekoliko pehova s ozljedama i vjerujem da mi je ovo nagrada za sav trud i strpljenje koje sam uložio. Želim se na najbolji način predstaviti u dresu mlade reprezentacije i tako prezentirati, kako sebe, tako i svoj klub – rekao je Zirdum.

Matko, čestitamo!