Matko Zirdum i Bruno Bogojević igrali u pobjedi Hrvatske nad Ujedinjenim Arapskim Emiratima

06.09.2019.


Talentirani nogometaši Slaven Belupa Matko Zirdum i Bruno Bogojević jučer su dresu U-21 reprezentacije Hrvatske slavili nad U-23 reprezentacijom Ujedinjenih Arapskih Emirata. U prijateljskom susretu igranom u Velikoj Gorici, Hrvatska je pobijedila golovima Majera, Ivanušeca i Bistrovića. Zirdum je u igru ušao u 46. minuti, dok je Bogojević dobio priliku od 69. minute.

– Poseban je osjećaj debitirati za mladu reprezentaciju. Nisam imao preveliku tremu, ipak je to prijateljska utakmica, ali ona početna, pozitivna bila je prisutna. Drago mi je da smo pobijedili i tako se napunili samopouzdanjem prije važne utakmice protiv Škotske. Spreman sam zaigrati i u tom susretu i pomoći reprezentaciji da dođe do važnih bodova – rekao je Zirdum nakon utakmice

Mlade reprezentativce nova utakmica čeka već za četiri dana kad će u kvalfikacijama za Europsko prvenstvo snage u Šibeniku odmjeriti sa Škotskom.