MATIJA POREDSKI PROPUŠTA ZAGREB I TROMSO

24.07.2009.


Strijelac vodećeg pogotka s makedonskim Milanom, mladi napadač Slavena Belupa Matija Poredski (20) koji je otvorio visoku europsku pobjedu farmaceuta (8:2), ozlijeđen je u 45. minuti utakmice u sudaru s gostujućim igračem i morao je u svlačionicu.
Nakon liječničkih pregleda u koprivničkoj bolnici utvrđena mu je ozljeda gležnja lijeve noge i Poredski će propustiti nedjeljnu prvoligašku utakmicu sa Zagrebom, te prvi ogled 3. pretkola Europske lige s Tromsom – 30. srpnja u Norveškoj.
Treninzima koprivničkog prvoligaša priključio se njegov bivši igrač Kruno Jambrošić, koji je jednu sezonu igrao za Šibenik, a prošlo prvenstvo za grčkog drugoligaša Keithu i sada je slobodan igrač. Hoće li ga farmaceuti angažirati odlučit će trener Milivoj Bračun.