Mateus Lima zabio prvi pogodak u dresu Slaven Belupa, “Nadam se da je ovo prvi od mnogih, možemo puno više”

26.11.2018.


Mateus Lima odigrao je i više nego dobru utakmicu protiv splitskog Hajduka, a ‘šlag na tortu’ bio je njegov prvi prvenstveni pogodak u dresu Slaven Belupa. Brazilski napadač na Poljudu je glavom pospremio u gol lijep centaršut Bogojevića za 0:1 vodstvo naše momčadi.

– Jako sam sretan zbog gola protiv Hajduka i nadam se da je to prvi od mnogih za Slaven Belupo. Što se tiče same utakmice, mislim da smo bili zaista dobri i da smo zaslužili sva tri boda. Šteta zbog propuštene prilike, ali sve nas veseli prikazana igra.

Jučerašnja utakmica protiv Hajduka trebala bi biti putokaz kako naša momčad mora izgledati u budućnosti.

– Igrali smo čvrsto, napadački, s puno igrača u završnici i s velikom željom za osvojiti sva tri boda. Mislim da je to razlika u odnosu na do sada odigrane utakmice i nadam se da ćemo tako nastaviti.

Lima je strpljivo čekao svoju priliku u napadu Slavena od početka sezone.

– Drago mi što sam postigao pogodak, ali za mene je najvažnije da svojom igrom pomognem momčadi da dođe do pobjeda. Tko će, kako i koliko zabijati, to je najmanje bitno. Naša želja je dokazati da trenutno stanje na tablici nije realnost, nego da možemo puno više. Ipak, to moramo pokazati na terenu.