Mateo Monjac novi je igrač Slaven Belupa

23.06.2021.


Mateo Monjac novi je igrač Slaven Belupa. Krilni napadač rođen 20. lipnja 1996. godine potpisao je dvogodišnji ugovor, do ljeta 2023. U svojoj je karijeri branio boje Opatije i Orijenta te slovenskih klubova Nafta, Drava i Zavrč. Prošle je sezone u Drugoj HNL za Orijent u 33 susreta postigao 14 pogodaka te je upisao osam asistencija.

– Odličan je osjećaj potpisati za klub poput Slaven Belupa. Stigao sam u dobru i stabilnu sredinu, u sređeni klub na prvoligaškom nivou, i napravio veliki korak naprijed u karijeri. Pružat ću maksimum na svakom treningu i na svakoj utakmici i jedva čekam da krene prvenstvo. Učinit ćemo sve da ispunimo očekivanja naših navijača čija će nam pomoć biti s tribina biti potrebna – rekao je Monjac.

Dobrodošao Mateo i sretno u dresu Slaven Belupa!