Matej Šakota produžio ugovor do 2027.

05.02.2024.


Talentirani krilni napadač Slaven Belupa Matej Šakota produžio je vjernost našem klubu. Rođeni Mostarac potpisao je ugovor do ljeta 2027. godine! Podsjetimo, u aktualnoj sezoni 19-godišnji ofenzivac upisao je 18 prvenstvenih nastupa te je postigao pogotke na gostovanju u Osijeku i Zagrebu kod Lokomotive.

– Jako sam sretan što sam potpisao novi ugovor. To pokazuje da trener i ljudi iz kluba računaju na mene. Gledam na ovaj potpis kao na veliku nagradu, ali i kao obavezu da moram još bolje i više raditi kako bih pomogao momčadi da ostvari što bolje rezultate. Igramo dobro, imamo odličnu atmosferu i nadam se da ćemo tako nastaviti i na Poljudu. Hajduk je odličan i bori se za naslov, ali mi imamo svoje kvalitete u koje vjerujemo i sigurno u Split ne idemo s bijelom zastavom – rekao je Šakota.

Matej, čestitamo!