MATEJ JELIĆ potpisao za Slaven Belupo!

28.06.2018.


Matej Jelić od iduće će sezone nositi dres Slaven Belupa! Jelić je 27-godišnjak rođen u Našicama 5. studenog 1990., a igrat će na poziciji napadača. Potpisao je dvogodišnji ugovor, a u klub dolazi kao slobodan igrač.

Jelić je prošlu sezonu proveo na posudbi u Rijeci iz austrijskog Rapida iz Beča, a prije toga je branio boje slovačke Žiline te hrvatskih klubova: Rudeša, Karlovca, Lokomotive i Lučkog.

– Prvi dojmovi o klubu i gradu su jako dobri. Jako sam sretan što ću braniti boje Slaven Belupa i što ću biti dio ove momčadi. Svi u i oko kluba su me odlično primili. Nadam se da ćemo u idućoj sezoni ostvariti puno bolji rezultat nego prethodnih godina, odnosno da ćemo se boriti za pozicije koje vode u Europsku ligu. Slaven je prošlih godina imao odlične napadače poput Hebera i Ivanovskog, a moja želja je nastaviti u njihovom ritmu i zabijati puno golova. Svaku utakmicu i svaki trening davat ću sve od sebe i nadam se da će to navijači prepoznati – rekao je novi napadač Slaven Belupa.

Dobrodošao Matej!