MARTIN ŠABAN PRISTUPIO SLAVENU BELUPU

15.02.2012.


Najbolji napadač Druge HNL i NK Pomorac iz Kosterne Martin Šaban (24), pristupio je Slavenu Belupu. Vjernost našem klubu Šaban je potpisao na dvije i pol godine i bit će veliko pojačanje za napad farmaceuta nakon odlaska najboljeg strijelca Leona Benka u Saudijsku Arabiju.

Pregovori s Pomorcem trajali su dosta dugo i završili uspješno, jer je Martin Šaban isključivo želio doći u naš klub, iako je za njega veliko zanimanje pokazala i Rijeka.

Na pragu odlaska iz našeg kluba je vezni igrač Josip Milardović za kojeg je stigla ponuda iz Kine, gdje prijelazni rok traje dulje nego u Europi. Milardović je u Slaven Belupo stigao prije godinu i pol kao pojačanje iz Cibalije i bio standardni igrač naše momčadi. Kako mu ugovor istječe na ljeto, kada može otići bez ikakve odštete, u klubu će mu najvjerojatnije omogućiti odlazak u inozemstvo, ako će financijski uvjeti odgovarati Slavenu Belupu i Milardoviću.