Marko Žuljević novi je igrač Slaven Belupa

09.07.2022.


Marko Žuljević novi je igrač Slaven Belupa. Napadač rođen u Požegi 16.9.1997. i naš klub dogovorili su jednogodišnju suradnju uz mogućnost produženja na još dvije dodatne. Žuljević je svoju seniorsku karijeru započeo u njemačkim Neugersdorfu i Bautzenu, a branio je boje i Bijelog brda, Slavonije i Marsonije. Posebno je impresionirao u proljetnom dijelu prošlog prvenstva kada je za klub iz Slavonskog Broda postigao 17 golova i upisao 13 asistencija. U Slaven Belupo stigao je na probu u Velikoj i od tada odigrao dvije utakmice,  postigao tri pogotka, protiv Slobode dva i Arisa jedan, te zadovoljio kriterije trenera Zorana Zekića.

– Jako sam sretan što sam potpisao za ovako velik klub i, naravno, što sam potpisao svoj prvi profesionalni ugovor. Nadam se da ću opravdati povjerenje kluba, Uprave i trenera. Lijepo sam primljen u ekipu i osjećam se spreman za dokazivanje na najvišoj razini. Mislim da možemo puno toga pokazati u prvenstvu kao momčad, a ja ću pokušati iskoristiti svaku svoju šansu maksimalno. Naravno, nadam se da ću i zabijati što više golova, ali važnije mi je da svojim radom pomognem ekipi da dođe do dobrih rezultata – rekao je Žuljević.

Dobro došao Marko i sretno!