Marko Martinaga novi je igrač Slaven Belupa

16.06.2022.


Marko Martinaga novi je igrač Slaven Belupa. Potpisao je dvogodišnji ugovor uz mogućnost produženja za još jednu dodatnu. Lijevi bek koji je ponikao u našem klubu rođen je 27. svibnja 1998., a u svoj se grad vraća nakon što je otišao u kolovozu 2018. Od tada je igrao za Varaždin, slovenski Koper te makedonske Vardar i Akademiju Pandev. Prošle je sezone za Akademiju Pandev odigrao 31 utakmicu te je upisao jedan pogodak i četiri asistencije.

– Svugdje je lijepo, ali doma je najljepše. Izuzetno sam motiviran da se dokažem u svom klubu i svom gradu. Većinu suigrača poznajem tako da mi neće trebati puno za prilagodbu. Jedva čekam istrčati pred svojom obitelji i prijateljima i osvajati bodove sa svojim Slaven Belupom. Polako se ekipiramo, imamo vrhunski stručni stožer i vjerujem da ćemo imati uspješnu sezonu – rekao je Martinaga.

Marko, dobro došao doma!