Marko Čovo potpisao stipendijski ugovor, Iharoš više nije igrač Slaven Belupa

24.04.2020.


Nogometni klub Slaven Belupo danas je potpisao stipendijski ugovor s talentiranim Markom Čovom. Marko je veznjak rođen 7. travnja 1999. godine u Sinju, a u jesenskom dijelu sezone branio boje naše druge momčadi, a početkom godine priključen je i treninzima prve ekipe. Svojim zalaganjem i talentom zaslužio je stipendijski ugovor.

– Hvala klubu što mi je pružio priliku. Sretan sam što sam potpisao ugovor i sada je sve na meni. Čast je potpisati za ovakav organizirani klub, za dugogodišnjeg prvoligaša. Trudit ću se i dokazivati na svakom treningu kako bih opravdao ovaj ugovor – rekao je po potpisu Čovo.

Sretno Marko!

Dodajmo kako su naš klub i Marko Iharoš sporazumno raskinuli ugovor. Iharoš je u Slaven Belupo stigao prije nešto više od godine dana, a ukupno je upisao 11 nastupa i zaradio tri žuta kartona.

Marku Iharošu želimo zahvaliti za sve što je učinio za naš klub te sreću u nastavku karijere.