Mario Marina novi je igrač Slaven Belupa

22.06.2021.


Mario Marina novi je igrač Slaven Belupa. Hrvatski veznjak rođen u Bugojnu, u Bosni i Hercegovini, 3. kolovoza 1989. i naš klub dogovorili su dvogodišnju suradnju te je tako Marina potpisao ugovor do ljeta 2023. godine. Marina je u svojoj karijeri, između ostalih, branio boje Gorice, Širokog Brijega i Šibenika, a prošle je dvije sezone igra za Sabah FK iz Azerbajdžana.

– Sretan sam što se vraćam u Hrvatsku i u hrvatski nogomet. Pun sam motiva i želje i jedva čekam da zaigram za Slaven Belupo. Pred nama je još dosta vremena do prvenstva. Moramo se dobro pripremiti i uigrati jer nas sigurno čeka izazovna sezona. Cilj mi je da u svakoj utakmici dam svoj maksimum i pomognem momčadi da ostvari što bolji rezultat – rekao je Marina po potpisu ugovora.

Mario, dobrodošao i sretno!