MARIO HONTIĆ S NAJVIŠOM DIPLOMOM ZA RAD S VRATARIMA 

17.11.2017.


Trener vratara Slavena Belupa Mario Hontić uspješno je položio prvi organizirani tečaj europskog nogometa koji je isključivo namijenjen užoj specijalizaciji stručnjaka koji rade s vratarima.

Tečaj se održavao u sklopu Akademije nogometa, a vodio ga je iskusni stručnjak za rad s vratarima Vatroslav Mihačić.

Na promociji, koja je održana u Zagrebu diplome s UEFA licencom A dobilo je 12 polaznika među kojima je i naš trener Mario Hontić.

Ovo je najviša diploma koju mogu dobiti treneri vratara i to je prva generacija u kojoj je bilo i poznatih bivših čuvara mreže i reprezentativaca, kao što su Tomislav Butina, Miroslav Žitnjak, Filip Šunjara i dr. S ovom licencom može se raditi u svakom europskom profesionalnom klubu – kazao je Mario Hontić koji je već duže vrijeme u stručnom stožeru Slavena Belupa i uspješno radi s njegovim vratarima.