Mario Gregurina uoči finala Kupa

06.05.2024.


Juniori Slaven Belupa u srijedu će odmjeriti snage s vršnjacima Osijeka u finalu Hrvatskog nogometnog kupa. Utakmica će se igrati u srijedu s početkom u 17 sati na stadionu Rudeša, a najavio ju je trener naše momčadi Mario Gregurina.

– Nakon susreta s Rijekom odmah smo napravili analizu utakmice i svu energiju i koncentraciju usmjerili prema srijedi i utakmici protiv Osijeka. Danas ćemo trening iskoristiti za regeneraciju, a sutra napraviti taktičku pripremu za finale Kupa.

Naša će momčad biti bez nekoliko prvotimaca u srijedu.

– Iako smo u zadnjih mjesec dana zbog ozljeda i bolesti izgubili nekoliko jako bitnih igrača, jako sam sretan da se pokazalo da imamo “širinu” u kadru i da su svi igrači na raspolaganju u optimalnom stanju za najbitniji susret sezone.

Kada se dođe do finala cilj može biti samo jedan.

– Siguran sam da ćemo na najbolji mogući način odgovoriti zahtjevima utakmice i da će svi igrači energijom i intenzitetom biti na razini koja je potrebna i neophodna za pobjedu u takvim utakmicama. Želimo svi zajedno ostaviti dobar dojam i kući se vratiti s trofejom pobjednika.