Marin Laušić potpisao prvi profesionalni ugovor u karijeri

23.07.2021.


Mladi i talentirani dvadesetogodišnji ofenzivac Slaven Belupa Marin Laušić potpisao je profesionalni ugovor s našim prvoligašem. Nakon debija prošlog petka na Maksimiru protiv Dinama u našem dresu, ovo je još jedan veliki korak naprijed u karijeri mladog nogometaša koji je ponikao u našoj Školi nogometa. Jedan od dvanaestorice igrača iz naše Škole koji su u kadru trenera Deana Klafurića nije skrivao zadovoljstvo po potpisu dvogodišnjeg ugovora koji se može produžiti na još dvije dodatne godine.

– Sretan sam i zahvalan što sam potpisao svoj prvi profesionalni ugovor u nogometnoj karijeri. Hvala svima u klubu što su mi pružili takvu priliku. Ne smijem se zaboraviti zahvaliti ni svojim trenerima u Školi nogometa, Vedranu Medenjaku, Vedranu Puriću i Daliboru Gorupiću, koji su mi također puno pomogli. Dat ću sve od sebe na treninzima i utakmicama da svima potvrdim da je ovo bila dobra odluka. Dobro smo krenuli u sezonu i nadam se da ćemo tako i nastaviti. Sutra igramo s Lokomotivom protiv koje se nadam da ćemo doći do sva tri boda uz podršku naših navijača – rekao je Laušić.

Marine, čestitamo ti i želimo mnogo odličnih nastupa u dresu Slaven Belupa!