Marin Laušić karijeru nastavlja u Mariboru

02.08.2022.


Marin Laušić, sada već bivši ofenzivni veznjak Slaven Belupa, karijeru će nastaviti u slovenskom Mariboru. Laušić je u našem dresu upisao 26 nastupa u prvenstvu i Kupu te je upisao dva pogotka i dvije asistencije. Debitirao je u prvom kolu prošle sezone, 16. srpnja, na Maksimiru u Zagrebu kada je Slaven Belupo svladao Dinamo rezultatom 0:2. Valja istaknuti da je Marin svojim igrama zaslužio i poziv u mladu reprezentaciju Hrvatske.

– Želim se zahvaliti svima koji su mi na bilo koji način pomogli i olakšali boravak u klubu. Pamtit ću samo sretne trenutke, a moj najveći dobitak je što sam u Koprivnici stekao prijatelje za cijeli život. Želim Slaven Belupu i mojim bivšim suigračima sreću u nastavku sezone – rekao je Laušić.

Hvala ti Marine na svemu i sretno u daljnjoj karijeri.