MARIBORČANI U UTORAK TESTIRAJU KOPRIVNIČANCE

27.01.2014.


Nakon povratka s desetodnevnih priprema u Rovinju, gdje su odigrali dvije prijateljske utakmice s Istrom 1961 (1:1) i Rudarom iz Velenja (3:3), nogometaši Slavena Belupa danas prije podne održali su trening na snijegom pokrivenim travnjacima Gradskog stadiona.
Uvjeti su bili pravi zimski ali to nije omelo stručni stožer da obavi predviđeni dio rada s kojim će nastaviti danas poslije podne na očišćenom od snijega terenu trećeligaša Podravca u Virju.
U večernjim satima trener Frančić također je zakazao vježbanje u teretani bazena Cerina, tako da će ovog ponedjeljka farmaceuti imati tri testiranja.
Sutra(utorak) očekuje ih još jedna pripremna provjera i to s najboljim slovenskim prvoligašem Mariborom. Utakmica će se igrati najvjerojatnije u Moravskim Toplicama, ili na travnjaku Nafte u Lendavi što će ovisiti o vremenskim prilikama. Susret između slovenskom i hrvatskog prvoligaša zakazan je za 14 sati.