Marco Boras novi je igrač Slaven Belupa

31.08.2022.


Marco Boras je novi igrač Slaven Belupa. Stoper rođen 28. rujna 2001. godine u Frankfurtu danas je potpisao ugovor s koprivničkim prvoligašem, a sutra će se pridružiti svojim novim suigračima. Boras je prošao školu nogometa Eintrachta iz Frankfurta, a u seniorskoj karijeri branio je boje FC Giessena i druge momčadi Hoffenheima. Valja istaknuti da je upisao i tri nastupa za U19 reprezentaciju Hrvatske i pritom postigao jedan pogodak.

– Sretan sam što sam stigao u Slaven Belupo. Hrvatsku ligu dobro znam, poznajem sve klubove i vjerujem da ću se brzo prilagoditi. Moja prirodna pozicija je pozicija stopera a kao svoju vrlinu istaknuo bih skok igru i duel igru. Jedva čekam da se priključim svojim novim suigračima i što prije zaigram u najvišem rangu hrvatskog nogometa.

Dobro došao Marco i sretno!