MARCIUŠ POSTIGAO DVA GOLA ZAPREŠIĆANIMA ZA POBJEDU NAŠE MOMČADI

21.01.2016.


Arena cup – Medulin

Utakmica medulinskog Arena cupa Slaven Belupo – Inter počela je minutom šutnje za dugogodišnju članicu Uprave i svojedobno potpredsjednicu našeg kluba Maru Bareza koja je danas uz mnoštvo ljudi, među kojima su bili mnogobrojni sportaši i sportski djelatnici sahranjena na koprivničkom groblju Sveti Duh.
Susret u Medulinu između naše momčadi i Zaprešićana izravno je odlučivao o konačnom plasmanu u skupini a Slaven Belupo je zasluženo pobijedio s 3:1 i osvojio drugo mjesto u skupini Finera.
Slaven Belupo je bio bolja momčad te su došli u vodstvo pogotkom Marciuša već u 15. minuti. Isti igrač bio je nezaustavljiv za zaprešićku obranu i u 53. minuti još jednom svladao vratara Intera za 2:0.
U drugom dijelu susreta sudac Čalić iz Marčana u dva navrata pokazao je na “bijelu točku” za Zaprešićane. Prvi jedanaesterac izveo je Glavina (bivši igrač Slavena Belupa) ali je njegov udarac zaustavio vratar Marković. Iz drugog kaznenog udarca napadač Intera Šoljić smanjio je vodstvo naše momčadi na 2:1, no Delić je u 80. minuti postavio konačni rezultat – 3:1.
Veći dio utakmice igrali smo jako dobro, ali smo u nekim trenucima imali i određenih slabosti. Drago mi je zbog Marciuša koji je bio dvostruki strijelac za našu momčad. Nastavljamo s pripremama u kojima ćemo u potpunosti ispuniti zacrtani program – kazao je trener našeg kluba Željko Kopić.
SLAVEN BELUPO: Marković, Purić, Musa, Peričić, Martinaga, Bubnjić, Jambor, Brlek, Marciuš, Križman, Kobayashi (od 60. minute: Marković, Barić, Musa, Katić, Štiglec, Arap, Gregurina, Bistrović, Delić, Ozobić, Savić).
Trener: Željko Kopić.