MALI ĐURĐEVČANI POSJETILI SLAVEN BELUPO

30.03.2017.


Danas su polaznici trećeg razreda osnovne škole Grgur Karlovčaniz Đurđevac, njih 67 sa svojim učiteljicama posjetili Podravku i NK Slaven Belupo.
Prigodom posjeta našem klubu razgledali su cijeli stadion: svlačionice, teretanu, VIP salon, PRESS room, tribine, igralište…., a ugostili su ih nogometaši Slavena Belupa Dalibor Stevanović, Mirko Ivanovski, Antun Marković, Gordan Barić i David Arap.
U Press roomu polaznici đurđevačke OŠ Grgur Karlovčan razgovarali su sa spomenutim igračima, postavljali im pitanja u svezi s prvoligaškim nogometom i naravno o svemu što ih je zanimalo. Ujedno su im nogometaši našeg kluba dijelili i autograme.
Bio je to vrlo ugodan susret, a mnogi od malih Đurđevčana su prvi put posjetili koprivnički Gradski stadion.