Lulić uoči Hrvatskog dragovoljca: “Nisu bezazlena momčad, ali mi moramo pokazati koliko možemo i pobijediti”

26.08.2021.


Nogometaši Slaven Belupa sutra će na koprivničkom Gradskom stadionu Ivan Kušek – Apaš ugostiti Hrvatski dragovoljac.  Utakmica će se igrati u sklopu 7. kola Hrvatski Telekom Prve lige, a najavio ju je veznjak naše momčadi Karlo Lulić.

– Hrvatski dragovoljac nije bezazlena momčad, dapače. Doveli su trojicu jako dobrih igrača, novog trenera i ni u kojem slučaju ih se ne smije otpisati. Ipak, mi sutra moramo pokazati koliko naša momčad može i pobijediti utakmicu – rekao je Lulić.

Utakmica će se igrati s početkom u 20:00, a ulaz će biti dozvoljen svim gledateljima s COVID putovnicom koja se može dobiti:

– ako ste cijepljeni

– ako ste preboljeli COVID-19 u posljednjih 6 mjeseci

– uz negativan antigenski test (vrijedi 48 sati) ili PCR test (vrijedi 72 sata)

Cijelu najavu pogledajte u videoprilogu.