Luka Menalo do kraja sezone na posudbi u Slaven Belupu

29.01.2019.


Luka Menalo stigao je na posudbu do kraja sezone u Slaven Belupo. Menalo je 22-godišnji ofenzivac koji može igrati na oba krila, a u naš klub stiže iz zagrebačkog Dinama. Dvije godine u nizu proglašavan je najboljim mladim igračem Bosne i Hercegovine, standardni je mladi reprezentativac BiH, a nedavno je dobio poziv izbornika Roberta Prosinečkog i u A vrstu za koju je upisao dva nastupa protiv Sjedinjenih Američkih Država i Meksika. Menalo će pravo nastupa za naš klub imati od subote i utakmice 19. kola protiv Istre 1961 u Puli.

U svojoj je karijeri do sada branio boje Čapljine, Širokog Brijega i Dinama pritom upisavši 115 nastupa. Ukupno je postigao 38 pogodaka, a deset puta je asistirao. U dresu mladih reprezentacija BiH upisao je 14 nastupa i dva pogotka. Dobrodošao Luka!