Luka Liklin pozvan u U-19 reprezentaciju Hrvatske

02.09.2019.


Talentirani junior Slaven Belupa Luka Liklin dobio je poziv izbornika Josipa Šimunića u U-19 reprezentaciju. Liklin će se svojim kolegama iz reprezentacije priključiti 4. rujna u Zagrebu, na stadionu Maksimir, a sudjelovat će na Međunarodnom prijateljskom turniru “4 nacije” koji će se igrati od 4. do 9. rujna. Hrvatska U-19 reprezentacija odmjerit će snage s vršnjacima Rusije, Francuske i Slovenije.

– Ponosan sam što sam dobio poziv u reprezentaciju jer je san svakog nogometaša igrati u ‘kockastom dresu’. Ovaj poziv gledam kao nagradu za svoj rad, ali i kao motiv da tako nastavim. Želio bih se zahvaliti izborniku na pozivu i svom klubu bez kojeg ništa od ovog ne bi bilo moguće. Čekaju nas tri teške utakmice, ali vjerujem da možemo osvojiti turnir kojem smo domaćini – rekao je Liklin.

Bravo Luka! Čestitamo ti!