Luka Ćurković novi je igrač Slaven Belupa

30.08.2023.


Luka Ćurković novi je igrač Slaven Belupa. Osamnaestogodišnji bočni igrač rođen u Zagrebu 26. kolovoza 2005. godine potpisao je trogodišnji ugovor s našim klubom. Ćurković je igrao u Školama nogometa talijanskog Udinesea, Intera iz Zaprešića i Istre 1961, a valja istaknuti da je bio i U-18 reprezentativac Hrvatske.

– Prije svega, htio bih se zahvaliti klubu na ukazanom povjerenju i prilici. Jedino kako se mogu odužiti i zahvaliti je predanim radom na svakom treningu. Do sada što sam vidio, u svlačionici vlada zaista pozitivna atmosfera, dobro i jako se radi i uvjeren sam da ćemo biti sve bolji i bolji. Imamo veliki broj kvalitetnih igrača i na kraju će to rezultati i pokazati – rekao je po potpisu ugovora.

Luka, dobrodošao u Slaven Belupo i sretno!