Lovro Zvonarek u U-15 reprezentaciji Hrvatske

14.10.2019.


Talentirani nogometaš Slaven Belupa Lovro Zvonarek dobio je poziv u U-15 reprezentaciju Hrvatske. Zvonarek će sudjelovati na UEFA U-15 razvojnom turniru koji će se igrati od 23. do 27. listopada u Medulinu. Hrvatska će snage odmjeriti s vršnjacima Turske, Kine i Austrije.

– Sretan sam što ću ponovno biti dio reprezentacije Hrvatske. Uvijek je poseban osjećaj, a ujedno i veliki motiv nositi ‘kockasti dres’. Pozive u reprezentaciju gledam kao nagradu za svakodnevni trud koji iskazujem na svakom treningu u klubu. Ne preostaje mi ništa drugo nego da nastavim s istim motivom. Nadam se da ću na ovom turniru dobiti priliku da pokažem što mogu i što znam i da ćemo ostvariti sve tri pobjede – rekao je Zvonarek.

Čestitamo mladom nogometašu Slaven Belupa i želimo mu sreću u reprezentaciji!