Lovro Zvonarek pozvan u U-19 reprezentaciju Hrvatske

10.03.2022.


Lovro Zvonarek, šesnaestogodišnji veznjak Slaven Belupa, pozvan je u U-19 reprezentaciju Hrvatske koja će krajem ožujka igrati tri susreta elitnog kola kvalifikacija za Europsko prvenstvo u Slovačkoj. Hrvatska će 23. ovog mjeseca snage odmjeriti s Islandom. Tri dana kasnije igrat će protiv Rumunjske, a 29. ožujka s Gruzijom. Sve tri utakmice igrat će se u Karlovcu s početkom u 12 sati.

– Ponosan sam što ću ponovno nositi dres Hrvatske. Čekaju nas tri izuzetno teška susreta protiv jakih protivnika, ali moramo učiniti sve da osvojimo prvo mjesto u skupini i izborimo nastup na Euru. Što se mene tiče, ozljeda je u završnoj fazi rehabilitacije i dat ću sve od sebe da na najbolji mogući način u ‘kockastom dresu’ prezentiram i sebe i Slaven Belupo – rekao je Zvonarek.

Veznjak Slaven Belupa kolegama iz reprezentacije priključit će se 20. ožujka.

Čestitamo Lovro i sretno!