Lovro Zvonarek na upoznavanju u Bayern Münchenu

04.03.2021.


Lovro Zvonarek, talentirani petnaestogodišnji veznjak, naš kadet i mladi reprezentativac Hrvatske, ove je zime odradio svoje prve seniorske pripreme sa Slaven Belupom. Svojim radom, zalaganjem, igrama i talentom privukao je pozornost na sebe i tako zaslužio konstantan rad s prvom momčadi. Lovro je kao desetogodišnjak u naš klub stigao 2016., iz Mladosti iz Preloga, a pet godina kasnije, upisao je i prve seniorske minute. U prijateljskoj utakmici s Orijentom, igranoj 9. siječnja ove godine, na poziciji lijevog veznog, odigrao je drugo poluvrijeme i tako stekao posebno iskustvo koje će pamtiti cijelog života.

Nogometni klub Slaven Belupo i Lovro, kao jedan od najtalentiranijih hrvatskih igrača svog godištu, dobili su službeni poziv na upoznavanje od Bayern Münchena. Naš kadet se trenutno, uz odobrenje kluba, nalazi u kampu Akademije aktualnog osvajača Lige prvaka što mu je velika nagrada za sve što je do sada učinio svojim radom te motiv da svakim idućim danom bude sve bolji.

Čestitamo našem Lovri!