Lovro Zvonarek dobio nagradu za iznimno postignuće, U-15 najperspektivnija momčad

14.02.2022.


Grad Koprivnica i Zajednica športskih udruga grada Koprivnice danas su u Domu mladih održali dodjelu nagrada za najbolje sportašice i sportaše te sportske ekipe u 2021. godini.

Lovro Zvonarek, jedan od najmlađih debitanata u Prvoj HNL i najmlađi strijelac u povijesti HNL-a, osvojio je nagradu za iznimno sportsko postignuće.

Pionirska ekipa Slaven Belupa koja je prošle godine pod vodstvom trenera Slavka Mešnjaka stigla do polufinala Kupa i njemu ispala od Dinama u Zagrebu nakon jedanaesteraca proglašena je najperspektivnijom u Koprivnici.

Članovi ekipe:
LETICA MIHAEL, USTUNDAG CEMAL, KOLAR TEO, DEDI STJEPAN, BLAŽEKOVIĆ MAURO, SERTIĆ NIKO, ŠIMUNIC PAOLO, SOKAČ ANDRO, BOŠNJAK LEON, VIDAKOVIĆ FRAN, PREMEC FILIP, HABAJEC DORIJAN, PETRIĆ LUIS, MARIĆ ANTE, PETRAS JAN, HARAMBAŠA MIHAEL, KRAPEC ROKO, GIZDAVEC ADRIAN, HAJDUKOVIĆ MARKO, CANJUGA PETAR NOA, OGNJENOVIĆ KRISTIJAN, ĐURKAN DAVID, ANDRAŠIĆ TEO Trener: MEŠNJAK SLAVKO