LOKOMOTIVA U KRANJČEVIĆEVOJ NIJE NEPOBJEDIVA – KAZAO JE GORAN PARACKI

30.09.2015.


Susrete 12. prvoligaškog kola u petak otvaraju Lokomotiva – Slaven Belupo, a utakmica se igra na stadionu Zagreba u Kranjčevićevoj s početkom u 18 sati.
Bit će to sigurno vrlo zanimljiv ogled jer se Lokomotiva s bodom prednosti nalazi na sedmom, a Slaven Belupo na osmom mjestu.
Koprivnički prvoligaš je u prošlom kolu na svom stadionu odigrao neodlučeno s vrlo dobrom Rijekom, dok su Zagrepčani u posljednjim sekundama utakmice izgubili u Puli od Istre.
U Kranjčevićevu odlazimo da se predstavimo u što boljem izdanju i pokažemo da smo momčad za viši plasman. Lokomotiva je kvalitetan sastav, ali nije nepobjediva. Ako ćemo igrati kao s Rijekom, naravno uz uspješnu realizaciju, u Koprivnicu ćemo se vratiti uzdignute glave – kazao je “veznjak” naše momčadi Goran Paracki.
Utakmicu će voditi Mario Zebec iz Cestice, dok će njegovi pomoćnici biti Siniša Premužaj iz Varaždina i Dalibor Conjar iz Osijeka. Četvrti sudac je Dario Bel također iz Osijeka, dok je delegat Zoran Pandža iz Ivankova.
U ostalim susretima 12. kola sastaju se: Rijeka – Zagreb, Inter – Dinamo, Osijek – Split i Hajduk – Istra.