LOKOMOTIVA ĆE BITI ISPIT ZRELOSTI SLAVENA BELUPA

26.08.2014.


Nakon izgubljene utakmice u gostima kod Splita našu momčad u subotu očekuje jedan od najzahtjevnijih susreta u kojem mora tražiti sva tri boda, ako želi napustiti posljednje mjesto na ljestvici.
Bit će to ogled sa zagrebačkom Lokomotivom koja je u prošlom kolu svladala vrlo dobru momčad Rijeke i pokazala, da igra itekako kvalitetan nogomet.
Farmaceuti su u Splitu opet pokazali dva lica – jedno vrlo dobro do primljenog pogotka (68. minuta), dok su u ostalom dijelu utakmice bili ispod očekivane razine što je nakon susreta rekao i trener Elvis Scoria.
No u subotu na Gradskom stadionu s Lokosima koprivnička momčad, ako želi do punog plijena mora pokazati znatno više nego na splitskom Parku mladeži, jer će rezultat sa Zagrepčanima umnogome odrediti daljnji tijek prvenstva i pokazati koliko je Slaven Belupo spreman uhvatiti se u koštac s prvoligaškim izazovima.
Treneru Scoriji u subotu će nedostajati kapetan momčadi i stoper Mato Grgić koji je u Splitu dobio treći žuti karton, a čije će mjesto najvjerojatnije zauzeti Ivan Fuštar, dok bi za igru trebali biti spremni standardni “veznjak” Petar Brlek, a prema nekim predviđanjima i Davor Vugrinec.Obojica su se oporavila od ozljeda i stavit će se na raspolaganje Scoriji, koji će sigurno koristiti njihove usluge.
Kao i uvijek na koprivničkom stadionu na kojem će se igrati od 21 sat očekuje se veliki odaziv navijača našeg kluba, koji bi svojim bodrenjem trebali biti značajna podrška Slavenu Belupu u nastojanjima za pobjednički rezultat.
Zato pozivamo sve poklonike koprivničkog sporta da u što većem broju dođu na utakmicu s Lokomotivom i pokažu svoju privrženost klubu koji vole.