Letici 90 minuta za U-17 reprezentaciju Hrvatske

16.09.2022.


Mihael Letica, talentirani golman kadeta Slaven Belupa, branio je 90 minuta u remiju Hrvatske U-17 reprezentacije u prijateljskom dvoboju s vršnjacima Slovenije. U utakmici igranoj u slovenskim Brežicama rezultat je bio 2:2, a naš je golman odradio odličan posao ‘između vratnica’.

– Uvijek je poseban osjećaj braniti za Hrvatsku jer je san svakog igrača postati A reprezentativac. Žao mi je što nismo upisali pobjedu, ali igrali smo protiv jedne jake reprezentacije i iskoristili utakmicu da se dodatno uigramo. Hvala izborniku koji mi je pružio priliku, a ja ću na ovo gledati kao još veći motiv za budućnost. Da na svakom treningu budem na maksimumu i napredujem iz dana u dan – rekao je mladi Letica.

Bravo Mihael!

BREŽICE Stadion u Brežicama. Sudac: Gregor Kramer. Pomoćnici: Lobe i Nagobe. Strijelci: 1:0 Dovžan Karahodžić (1’), 1:1 Sušak (57’), 2:1 Bendra (69’-11m), 2:2 Kosović (77’). Žuti kartoni: Krajnc, Jakupović, Obrić, Pejičić (Slovenija), Ćalušić, Majić, Rimac (Hrvatska). 

HRVATSKA: Letica, Fridl (46’ Jureško), Bikić (76’ Skelin), Babić (46’ Lončar), Majić (46’ Rimac), Skoko (46’ Reić), Živković (76’ Kosović), Krstanović (46’ Sušak), Ćalušić (76’ Baždarić), Sopić (76’ Puljić), Baković (76’ Žlibanović).