Legenda Slaven Belupa Stanko Pajo Orlović izgubio borbu s dugom i teškom bolešću

07.06.2020.


Tužna vijest stigla nam je jučer. Stanko Orlović Pajo umro je u 83. godini života. Legenda koprivničkog sporta i Slaven Belupa, naš bivši trener i igrač te jedan od najvjernijih navijača koji je do nedavno pohodio Gradski stadion Ivan Kušek – Apaš bez obzira na rezultate, protivnike ili vremenske uvjete, izgubio je borbu s dugom i teškom bolešću.

Popularni Pajo bio je prava inspiracija tijekom cijelog svog života i to će ostati zauvijek. Bio je čovjek koji je zračio energijom i pozitivom, a njegova ljubav prema Slaven Belupu i koprivničkom sportu općenito bila je neizmjerna. Nogometni klub Slaven Belupo ovim putem želi izraziti iskrenu sućut svim članovima obitelji. Pajo, počivaj u miru! Navijaj i pazi nas!

Posljednji ispraćaj Stanka Orlovića Paje održat će se u ponedjeljak, 8. lipnja, u 14 sati na koprivničkom groblju.