Laušić debitirao za mladu reprezentaciju Hrvatske

12.11.2021.


Talentirani ofenzivac Slaven Belupa Marin Laušić jučer je debitirao za mladu reprezentaciju Hrvatske. Izbornik Igor Bišćan Laušića je, u susretu Hrvatske i Estonije u kvalifikacijama za Europsko prvenstvo 2023., uveo u 64. minuti. umjesto igrača Hajduka Stipe Biuka.

– Presretan sam. Hvala izborniku što mi je pružio priliku, a najvažnije je da smo upisali tri boda i ostali na vrhu grupe. Zasluženo smo slavili, a već danas smo se okrenuli gostovanju u Austriji. Čeka nas težak izazov, ali vjerujemo da možemo do sva tri boda – rekao je Laušić.

Mladi reprezentativci Hrvatske trenutno su prvoplasirani u grupi A s maksimalnih 15 bodova, četiri boda više od Norveške koja ima odigranu utakmicu manje. Slijedi im gostovanje u Austriji. Utakmica će se igrati u utorak u Riedu s početkom u 20:30.

Čestitamo Marine!

FOTO: HNS / Josip Brekalo